Skip directly to content

Vybavení horské chaty Sedmidolí

Sedmidolí

Botárna, lyžárna, restaurace s barem, stolní fotbal, společenská místnost vybavena Wi-Fi, TV, SAT a DVD, stolní tenis (doporučujeme dovézt si s sebou vlastní pálky a míčky) a stolní fotbal. Můžete si také prohlédnout restauraci.

V letní sezoně nabízíme pro zabavení dětí skákací trampolínu, dětské hřiště (houpačky, lezecká stěna a skluzavka), hřiště pro míčové hry a ohniště

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 6, z toho 3 lůžka samostatná + 2 lůžka dvoupatrová. S výhledem na Malý Šišák a Kozí hřbety.

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 4, z toho 2 lůžka samostatná a 1 dvoulůžko patrové. S výhledem na Malý Šišák,Kozí hřbety a Medvědín.

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 7, z toho 1 lůžko samostatné a 3 dvoupatrová lůžka.

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 5, z toho 1 lůžko samostatné a 2 dvoulůžka patrová.

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 6, z toho 2 lůžka samostatná a 2 dvoulůžka patrová.

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 5, z toho 3 lůžka samostatná a 1 dvoulůžko patrové.

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 7, z toho 1 lůžko samostatné a 3 palandy

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 4 (2 dvoulůžka patrová).
Oba podkrovní pokoje /9, 10/ mají společné sociální zařízení na patře (WC, vana, umyvadlo), pokoj prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 2, obě lůžka jsou samostatná.
Oba podkrovní pokoje /9, 10/ mají společné sociální zařízení na patře (WC, vana, umyvadlo), pokoj prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 3, všechna lůžka jsou samostatná.